Kartal Belediyesi Emlak Vergisi Borcu SorgulamaKartal Belediyesi Emlak Vergisi Borcu Sorgulama İşlemi için Lütfen Tıklayınız

Alo Belediye

Kartal Belediyesi iletişim hattı siz sayın halkımızın hizmetinize sunulmuştur.

Bu Hizmetimize aşağıda yazılı olan numarayı arayarak ulaşabilirsiniz.

444 4 578

Alo Belediye Hizmetimizde ;
Belediye hizmetiyle ilgili konular hakkında bilgi alabilirsiniz.
Kartal Belediyesine iletmek istediğiniz dilek, düşünce, şikâyet ve temennilerinizi iletebilirsiniz.
Belediyenin sosyal etkinlikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kartal Belediyesi Emlak Vergisi Nereye Ödenir?

İstanbul Kartal Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme 1. Taksit için son tarih 31 Mayıs’tır.Emlak Vergisi Ödemelerinizi herhangi bir cezaya maruz kalmadan zamanında yapmanızı öneririz.Kartal Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Kartal Belediyesi Emlak Vergisi Ödeme işlemlerinizi yukarıda belirtmiş olduğumuz linkler yardımıyla sorgulayıp ödeyebilirsiniz.

Artık ekseri belediyeler emlak vergisi ödemelerini online olarak alıyor. Dolayısıyla emlak vergisi ödemelerinizi kredi kartınız ya da sanal kartınız ile ilgili belediyeye gitmeden bilgisayarınızdan, mobil cihazınızdan, tablet ya da cep telefonunuzdan rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online tahsilat uygulamasına geçmeyen belediyeler için veya online ödeme imkanı olmayan vatandaşlarımız Emlak Vergilerini bizzat belediyeye giderek ya da posta çeki ile yapabilirler.

Kartal Belediyesi Emlak Vergisi Posta Çeki Numarası ve Kartal Belediyesi Banka Hesap Numarası için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.