İZSU Fatura Ödeme Sorgulama

Sayın Abonemiz (*) ile işaretli alanlara bilgi girilmesi zorunludur.İZSU Fatura Ödeme Sorgulama İşlemleri için Tıklayınız

İzsu Genel Müdürlüğü Vezne ve Şube Adresleri

Tüm Su, Kanalizasyon ile ilgili arıza ve şikayetlerinize daha hızlı bir şekilde müdahale edilebilmesi için 185 veya 444 40 35 Numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

Aşağıdaki iletişim bilgisi bulunan Şube, Hizmet Birimi ve Veznelerimizde sadece abonelik ile ilgili işlemler mesai saatleri içerisinde yapılmaktadır.

DUYURU: Sitemizin e-ödeme bölümünde gün sonu işlemleri nedeniyle her gün 23:45 ile 00.10 saatleri arasında 25 dakika süreyle işlem gerçekleştirilemeyecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İnternet üzerindeki alışverişlerin ve kullanıcılarımızın güvenliğinin artırılması amacıyla 3D güvenli ödeme sistemine geçilmiştir. Bu nedenle 3D Güvenlik sistemine kayıtlı olmayan kredi kartı ile ödeme yapılamayacaktır.

Bankanız 3D Güvenlik uygulamasını destekliyor ise alışveriş öncesi veya sırasında açılacak olan 3D Güvenlik penceresi aracılığıyla sisteme kayıt olabilirsiniz.

3D güvenlik hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.